Ülkemizde taşımacılık hizmetlerinin kalitesi her geçen gün artmaktadır. Ülkemizin ekonomi ve ticaret alanında yükselişi ile birlikte iş dünyasının artan iş hacmi taşımacılık hizmetlerinin daha hızlı ve kaliteli olmasını gerekli kılmaktadır. Kargo firmalarının iş dünyasının daha hızlı teslimat isteğine cevap vermekte yetersiz kalması sonucunda hızlı taşımacılık sektörleri oluşmuştur. Hızlı taşımacılık sektörü denilince aklımıza ilk olarak moto kurye hizmeti gelmektedir. 1990’ lı yılların başlarından itibaren özellikle İstanbul gibi trafik yoğunluğu had safhada olan şehirlerde görmeye alıştığımız moto kurye faaliyeti artık daha profesyonel olarak yapılmaktadır. İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı olan Avcılar ilçesinde profesyonel olarak hizmet veren Avcılar moto kurye ile gönderilerinizin teslimatı istediğiniz her yere hızlı ve özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Gönderileriniz Trafiğe Takılmadan Güvenli Bir Şekilde Teslim Edilir

Ülkemizin incisi İstanbul ili oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Bulunduğu konum itibariyle aynı zamanda bir ticaret merkezi konumundadır. Kurumsal firmaların yapılanmaları haliyle İstanbul’ da yoğunlaşmıştır. Bu durum teslimi yapılacak evrak, doküman ve benzeri gönderilerin sayısında artışa neden olmaktadır. Kargo firmalarının söz konusu gönderi işlemlerinde oldukça yavaş kalması moto kuryelere olan ihtiyacı gerekli kılmaktadır. Dolayısıyla moto kurye ihtiyacı yoğun olarak İstanbul ilinde hissedilmektedir. Avcılar moto kurye, İstanbul’un hızlı ve güvenilir gönderi teslimatı ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı ve güvenli gönderi teslimatı yapan firmamızı tercih ederseniz alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı garanti edebiliriz.

Firmamızı Niçin Tercih Etmelisiniz?

Moto kurye sektöründe belli standartlar bulunmamaktadır. Mazisi yaklaşık yirmi yıl olan bu sektörde firmaların kurumsallığı ve tecrübesi oldukça önemlidir. Avcılar moto kurye, taşımacılık sektörü alt yapısı olan, vizyon sahibi, müşterinin ihtiyaçlarını ve taleplerini bildiğinden söz konusu ihtiyaç ve talepler doğrultusunda hizmet anlayışını belirleyen kurumsal bir firmadır. Dolayısıyla firmamız sektörde kendi standartlarını oluşturmuş ve bu yönde hareket etmektedir. Tecrübe ve iletişim özellikleri dikkate alınarak seçilmiş moto kurye elemanlarımızla müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Prensibimiz; teslimi yapılacak gönderilerin adresten alınarak teslimatın yapılacağı adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır.