İstanbul her geçen gün daha da kalabalık bir şehir haline gelirken özellikle trafik sıkışıklığı ile pek çok kişinin hayatını konfor içinde sürdürmesinin bile mümkün olmadığı bir yer olmaya devam ediyor. Özellikle pek çok firmanın ana yerleşim biriminin merkezinin İstanbul’da yer almasından dolayı kurye ve kargo çalışmalarına sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Ancak söz konusu sıkışık trafik içerisinde gönderimlerin istenilen saatlerde istenilen şekillerde ulaşmasını sağlamak oldukça zor oluyor. Oysa Avcılar kurye firmamız sayesinde iki yaka arasına kadar uzayabilen çok uzak mesafelerde bile çok hızlı şekilde trafiğe takılmadan motosikletlerle teslimatlar yapılabilmektedir.

Moto Kuryeler Ne Taşır?

Pek çok kişinin aklına moto kurye ile gönderim yapılması denildiğinde ilk başta evrak ya da küçük paket eşya gönderimleri gelmektedir. Oysa etrafımıza baktığımızda hemen hemen her alanda moto kuryelerin aktif bir şekilde çalıştığı görebiliriz. En basitinden günlük yemek ihtiyacımızı karşılarken bize ulaştırılan siparişler, sağlık alanında eczanelerden teslim alacağımız ilaçlar ve hastaneye yetiştirilmesi gereken gönderimler söz konusu olduğunda bunların hızlı şekilde yapılması için ilk akla gelen kişiler moto kuryeler olmaktadır. Bizler de Avcılar moto kurye olarak Avcılar ve çevresinde en iyi şekilde hizmet vermek adına müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere nitelikli çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini bize iletmelerinin ardından en kısa sürede söz konusu bölgeye ulaşarak teslimatları alıyoruz.

Moto Kurye ile Teslimat Yaptırmak Neden Ucuz?

Çoğu zaman moto kuryelerle yapılan teslimatların güvenli olmadığı yönünde bir yanılgıdan dolayı moto kurye ile yapılan teslimatların daha uygun fiyatlı olduğu düşünülmektedir. Oysa trafik içinde özellikle sıkışık alanlarda en güvenli şekilde ilerleyebilen araçların motosikletler olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca evrak ya da eşyaların başka bir nesne ile birlikte götürülmeden tek başına teslimatının yapılması ile hiçbir şekilde zarar görmemesi de ancak moto kuryelerle mümkün olmaktadır. Bunun dışında Avcılar motorlu kurye hizmetlerinden diğer kargo ve kurye hizmetleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlarla hizmet alınması motosikletlerin daha az yakıt harcaması, otoyol geçiş ücretlerinin düşük olması gibi sebeplerledir.