Ekonomik ve sosyal gelişmeler ışığında her geçen gün yeni ürünler ve hizmetler ortaya çıkmaktadır. Özellikle ticari işletmelerin yürüttüğü faaliyetler kapsamında yenilikler kullanıma sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bazı durumlarda da insanların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerin üretimleri ve yeni hizmetlerin sunumları yapılmaktadır. Bu gibi ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkmış olan bir hizmet çeşidi de moto kurye hizmetleridir. Avcılar moto kurye tarafından sunulmakta olan bu hizmetlerde taşıma işlemleri tam zamanında ve gecikmesiz olarak gerçekleştirilmektedir. İnsanların ve işletmelerin bu doğrultuda oluşan ihtiyaçlarını karşılamak üzere motorlu kurye hizmeti yeni bir anlayış ile hizmete başlamış bulunmaktadır.

Avcılar Moto Kurye İle Hızlı Taşıma

Taşıma, kurye ve kargo işlemlerinde motosikletlerin tercih edilmesinin en temel nedeni motosikletlerin diğer araçlara göre sahip olduğu avantajlardır. Motosiklet taşıtları yapıları itibariyle diğer araçlara göre daha küçük ve atak araçlardır. Bu özelliği ile İstanbul gibi trafik sorunu olan ve kalabalık şehirlerde taşıma işlemlerinde rahatlıklar kullanılabilmektedir. Trafik yoğunluğu fazla olduğu zamanlarda hatta tıkanık bir haldeki trafikte dahi motosikletler rahatlıkla hareket edebilmektedir.  Bu sayede de gitmek istediği yere hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Avcılar motorlu kurye ile taşıma işlerinde hızlı hizmet motosikletler ile sunulmaktadır. Moto kuryeler ile trafiğe takılmadan veya park ile ilgili sorunlar yaşanmadan teslimatlar istenilen zamanda gerçekleştirilmektedir.

Özel ve Gecikmesiz Teslimat

Moto kurye hizmetinin müşterilerine sunduğu en önemli avantaj tam zamanında ve özel teslimat özelliğidir. Avcılar motor kurye ile teslimat işlemleri tam zamanında yani gecikme yaşanmadan yapılmaktadır. Motorlu kurye hizmetlerinde teslimat zamanını müşteri istediği şekilde belirleyebilmektedir. Kendi ihtiyaçları doğrultusunda işletmeler ya da kişiler kurye ve kargo işlemleri için teslim alma ve teslim etme zamanını istedikleri şekilde seçebilmektedir. İsterseler teslimat işleminin hemen yapılmasını isteyebilirler. Bu durumda taşıma işlemini yapacak olan motosikletli kurye ekibi teslim alma işlemi sonrasında doğrudan teslimat adresine gidecektir. İsterseler de teslimat işlemi için belirli bir saat belirlenerek o saatte kuryelerinin teslim edilmesini sağlayabilirler. Bunun yanı sıra moto kurye ile teslimat işlemlerinde özel teslimat yapılmaktadır.