Moto Kurye

Moto kuryeler istenilen ürünlerin en hızlı şekilde istenilen adrese hızlı bir şekilde iletilmesini sağlarlar. Kalabalık trafik dolayısı nedeniyle ortaya çıkan moto kuryeler motosiklet ile hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirirler. Teslim edilecek ürünün boyutuna göre motosiklet kullanımı değişmektedir. Eğer teslim edilecek ürün boyutu büyük ise motosiklet yerine diğer araçlar kullanılmaktadır. Moto kuryelerin diğer bir avantajı başka adreslere uğramadan direk istenilen adrese en kısa zamanda, hızlı bir şekilde ürün tesliminin gerçekleştirilmesidir. İstanbul gibi kalabalık şehirlerin en büyük sorunlarından olan trafik ve ulaşım sorunu moto kurye ile tedarik edilir. Avcılar kurye, İstanbul’da hızlı bir ulaşımın gerçekleştirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Avcılar’da balıkçılık, bağcılık önemini yitirerek, bunlar yerini çeşitli sanayi tesislerinin gelişimine bırakmıştır.

Avcılar Motor Kurye

Avcılar’da
Dokuma,
Giyim eşyası,
Madeni eşya,
olmak üzere çeşitli sanayi firmaları bulunmaktadır.
Türkiye’nin kalabalık şehirlerinden olan İstanbul’da trafik yoğunluğu nedeniyle ulaşımın zor olması aktarımın, nakliyatın gecikmesine neden olmaktadır. Buna bağlı olarak moto kuryeler ortaya çıkmıştır.  Avcılar kurye müşterilerin hızlı bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Avcılar moto kurye ürünün boyutuna göre normal kurye ve ya arabalı kurya ile ulaştırması gereken ürünleri gerekli yerlere ulaştırmaktadır. Müşteri potansiyeli hızlı ulaşımı sayesinde artmaktadır. Hızlı kuryeleme sisteminin yanında güvenli kuryeleme sitemi bulunmaktadır.

Avcılar Kurye

Avcılar kurye, motosikletli kurye, arabalı kurye, yaya kurye, gece kurye gibi müşterilerine çeşitli olanak sağlamaktadır. Genellikle motosikletli kuryeler, kurye sırasında tercih edilmektedir. Motosikletli kuryelerin tercih edilme nedenleri yoğun trafik olmasına rağmen hızlı bir ulaşım yapmalarıdır. İletilecek olan evrak, kutu, dosya, ekipman, belge, hediye gibi çeşitli iletileri hızlıca iletiler. Taşınacak ürünlerin müşteri potansiyeline göre kurye fiyatları şekillenmektedir. Kuryeler günlük, haftalık, aylık olarak talep sayısına göre şekillenmektedirler.  Ne kadar çok ürün kuryelenir ise fiyat o orana göre şekillenmektedir. Hızlı kuryeleme sitemlerinin yanında da teslim edilecek ürüne herhangi bir zarar gelmemesi için son derce dikkatli ve güvenilir kuryeleme sitemleri bulunmaktadır. Yol güzergahlarına ve adreslere hakim olunmasıyla sorunsuz bir şekilde ürün taşınmasını sağlarlar.