Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, kuryecilik faaliyetlerinin de yoğun olarak yürütüldüğü bir bölgedir. Hem hinterlandının yüksek olması hem de ticari, eğitim ve hizmet gibi alanların bu bölgede konumlandırılması bir kuryenin verimliliğini arttırmaktadır. Ancak bunun yanı sıra böylesine kalabalık şehirlerde hizmet vermek de bir o kadar zor olmaktadır. Ancak Avcılar kurye tüm zorlukları kolay hale getirerek, hizmetlerinde sınır vermeden hem gece hem de gündüz kesintisiz olarak çalışmaktadır. Son zamanlarda motosikletli kuryelere getirilen yeni meslek standartları ve inovatif uyumluluğu da çalışma alanlarına entegre eden firma, donanımlı ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kuryeciliğin Güncel Meslek Standartları

Evrak, dosya, önemli belge ve hızlı ve atik ekip ile dosya gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorumluluk alanlarının bu lokasyon ile sınırlandığı ve personellerin bölgeyi iyi derece bilmesi, yer yön hakimiyetinin olması hız konusunda bir üst seviyeye çıkarılmaktadır. Gizliliğinin korunmasını istediğiniz evraklarınızı ve paketlerinizi alıcı adrese ulaştırırken, kendiniz teslim ediyormuş gibi güven duygusu yaşayabilirsiniz. Son derece özenle seçilen kuryeler, eğitimlerden ve psikolojik testlerden geçerek ekibe dahil edilmektedir. Hem güler yüzlü hem de işinde oldukça ciddi olan kuryeler ile bire bir iletişim kurabilir, gönderileriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Avcılar moto kurye dosyaların güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Koruyucu paketler ve ambalajlar ile muhafaza edilen gönderileriniz, olumsuz hava koşullarında bile deformasyona uğramadan alıcıya teslim edilmektedir. Ekspres, VIP gibi ayrıcalıklı hizmetler de motosikletli kuryecilik hizmetlerinde yer almaktadır. Son dakika kurye durumu ise alıcı ve gönderici arasında bilgi enformasyonu sağlanmaktadır. Telefonla bilgilendirildiğiniz kurye sürecinde SMS ile bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Özenli Taşıma İmkanı

Kurumsal çözümler sunarken bireysel gönderilerde de aynı özen ve hız limiti gözetilmektedir. Ekstra kampanyalar, uygun fiyatlar, abonelik sistemi ve daha birçok avantajdan faydalanmak için Avcılar motor kurye ile iletişime geçebilirsiniz.  Dosya, evrak, imzalı ve kaşeli belge, soğuk damgalı sertifika, el ilanı, broşür gibi çeşitlenebilen bir dizi önemli belgeyi moto kurye ile gönderebilirsiniz. Motorlu kurye son teknoloji özellikleri faaliyetlerine entegre etmekte ve Ar-Ge çalışmalarını sürekli olarak geliştirmektedir.