İstanbul’da bulunan ilçelerden biri olan Avcılar’ da motorlu kuryeler yardımı ile herhangi bir adresten alınan kuryeyi Avcılar’daki adreslere veya diğer adreslere teslimat gerçekleştirir. Avcılar motor kurye taşıma işleminin yapılacağı semtlere göre birkaç saat içerisinde teslimat gerçekleştirir. Aynı zamanda teslimat süresi ile orantılı olarak ücretlendirme yapılmaktadır. Motorlu kurye ile karışık ve dolu İstanbul trafiğinde kısa zamanda istenilen teslimatı, istenilen yere yetiştirmek daha kolay hale getirilir. Neredeyse günün her saatinde hizmet verilmektedir. Hizmet yapılırken müşteri memnuiyeti konusunda hassasiyet gösterilir. Motor kuryenin yanında uçak kuryelerde faaliyet göstererek Türkiye’nin çeşitli illerine hızlı, güvenli ve aynı gün içerisinde teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Avcılar motor kurye sadece bir telefon kadar uzakta…

Avcılar Kurye Hizmetleri

İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesinde hizmet vermekte olan Avcılar Kurye ile hızlı bir şekilde gönderim yapılmaktadır. Avcılar ilçesi ve çevresinde kurye servisi gerçekleştirmektedir. Kargo servislerinin yoğun tempodan dolayı gecikmeleri sonucunda kargoların geç gönderimi nedeniyle müşteri memnuniyetini iyileştirmek ve paketlerin daha seri, hızlı ve güvenli olarak iletimini gerçekleştirmek için kuryeler faaliyete girmiştir. Güvenli teslimatın gerçekleşmesi için teslim alına kişinin bilgileri ve teslim edilen kişinin bilgileri kimse ile paylaşılmaz ve teslimat için verilen kişi veya adrese paket teslim edilir. Paket teslimi hızlı bir şekilde yapılır. Teslim süreleri paket teslim adreslerine göre değişkenlik gösterir. Teslimat gerçekleştirildikten sonra, teslimatın yapıldığına dair bilgi gönderene bildirilir.

Avcılar Moto Kurye Hakkında

Son yıllarda yoğunlaşan trafikle kargo gönderim hızı yavaşlamış ve yerini kargolardan daha hızlı olan moto kuryelere bırakmıştır.  Avcılar moto Kurye hizmet verirken paketin gönderimi sırasında hiçbir yere uğramadan paketi göndericiden alır ve gönderilene hızlı bir şekilde gönderim gerçekleştirir. Gönderim sırasında paket dikkatli bir şekilde muhafaza edilir. Alıcıya zararsız bir şekilde teslim yapılır. Diğer bir deyişle müşterilerin memnuniyetleri için daha kalitesi bir teslimat için çalışmaktadırlar. 7/24 olarak Avcılar bölgesinde servis vermenin yanı sıra ilçe çevresinde de kurye sevisi hizmeti vermektedir. Uçak kurye gönderimi ile diğer iller ile kurye işlemleri gerçekleştirilmektedir.