İstanbul’un en hareketli ve kalabalık semtlerinden birisi olan Avcılar’da uzun zamandır kurye hizmeti vermekteyiz. Trafik yoğunluğunun çok fazla olduğu bölgelerde kurye hizmeti verebilmek için büyük bir tecrübeye ihtiyaç bulunmaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan teknik kadromuz ve oldukça kaliteli olan motorize ekibimiz Avcılar’daki bireysel müşterilere ve kurumsal taleplere yanıt verebilmektedir. Avcılar kurye olarak kaliteli hizmeti sunabilmek adına, teknik kadromuzla beraber yolumuza devam etmekteyiz. Ayrıca tesisimiz bünyesinde en kaliteli otomasyon sistemleri ve takip cihazları bulunduğundan hızlı bir şekilde, yoğun trafik şartlarında bile, evrak ve kurye gönderi taleplerinize yetişebilmekteyiz.

Avcılar Moto Kurye Uygulamaları

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, değişik kategorilerde yer alan pek çok hizmetimiz bulunmaktadır. Avcılar moto kurye hizmetleri içerisinde, standart moto kurye uygulaması ile birlikte maksimum 3 veya üç buçuk saat içerisinde evrak ve dosyalarınızı teslim edebilmekteyiz. Eğer daha hızlı çözümlere ihtiyacınız varsa VIP kurye uygulamamız tam size göredir. Avcılar moto kurye hizmetleri arasında bulunan VIP kurye ile 2 saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir. Bunun gibi hızlı ve acil durumlarda telefonla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Sahada hazır bulunan motorize ekibimizi adresinize yönlendirerek, evrak veya dosyanızı hemen alıp yapılacak olan sözleşme ile birlikte sevkiyat başlatılmaktadır. Bu şekilde sunmakta olduğumuz kaliteli hizmetlerimizin içerisinde ayrıca kiralık kurye gibi sürekli kurye ihtiyacı bulunan firmalara sunduğumuz alternatif çözümler de yer almaktadır. Oldukça beğenilen bütün hizmetlerimizle, hem hızlı hem de güvenilir teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Avcılar Motor Kurye Ekonomik Fiyat Portföyü

Sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerde kalite standartlarından asla taviz verilmemektedir. Özellikle evrak ve dosyaların güvenliği kurumumuz tarafından teminat altına alındıktan sonra sevkiyat başlatılmaktadır. Avcılar motor kurye hizmetleri içerisinde acil ilaç kurye gibi oldukça insani olan ve son derece önemli olan bir kurye hizmeti daha bulunmaktadır. Ayrıca evrak ve dosyadan daha büyük gönderileriniz için farklı kurye çözümleri de firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Avcılar motor kurye olarak son derece ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmeti Avcılar’daki müşterilerimize sunmaktayız.