Avcılar, İstanbul’un yoğun semtlerinden biri olarak birçok firma ve mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu açıdan bölgedeki kurye ihtiyacı da oldukça fazladır. Bunu karşılamak üzere birçok motorlu kurye firması bulunmakla birlikte, özellikle acil ve önemli gönderiler için kullanılan bu firmalarda kalitenin göz önünde bulundurulması teslimatta güven ve memnuniyet için oldukça önemlidir. İyi bir kargo firmasında aranması gereken en temel özellik kurucu ve çalışanlarının belirli bir disiplin anlayışının olmasıdır. Firmanın sektörde kalıcı olma niyetiyle faaliyet göstermesi hizmet kalitesine yansıyacaktır. Bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise güvenliktir. Bu noktadan bakıldığında firmanın çalışanlarının ve gönderinin güvenliğini sağlamaya yönelik tedbirleri almış olması gereklidir. Son olarak firmaya teslim edilen gönderinin iyi şartlarda taşınacağından ve ulaştırılacağından emin olmak için bir takip sisteminin varlığı aranmalıdır. Avcılar moto kurye olarak hizmet veren firmamız, sektörün lider firmalarından olmak amacıyla sürekli yenilikleri takip etmekte ve uygulamaları güncellemektedir.

Avcılar’da Nitelikli Motor Kurye Hizmeti

Avcılar motor kurye olarak iyi bir kurye firmasında aranması gereken tüm niteliklere sahip olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Kullandığımız takip sistemi sayesinde kuryelerimizin anlık olarak nerede olduğunu takip edebiliyor ve bu sayede gönderinin durumu hakkında müşterimize gerçekçi bilgiler sunabiliyoruz. Bu sistem aynı zamanda gönderi teslimatının daha hızlı bir şekilde tamamlanmasına da olanak sağlıyor. Bir motor kurye firmasının en önemli varoluş amacı olan hız konusunda müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için tüm personelimizin titiz davranmasına zen gösteriyoruz.

Avcılar Motorlu Kurye İle Hem Paketiniz Hem Trafik Güvende

Avcılar motorlu kurye olarak dikkat ettiğimiz hususlardan biri de güvenlik konusudur. Motosiklet kullanmadaki beceri ve ehliyeti tartışılmaz olan personelimiz teslimatı yetiştirmek isterken trafikte bulunan diğer kişi ve araçlara zarar vermemek amacıyla kurallara uygun hareket etmektedir. Bu aynı zamanda kuryemizin kendi can güvenliğini koruması açısından da önemli bir noktadır. Buna ek olarak özel bölmeli motosikletler ve dayanıklı kurye çantaları kullanılarak yol şartları ya da hava durumuna bağlı olarak gönderinize gelmesi muhtemel zararlar önlenmektedir.