İstanbul’un ekonomisine katkıda bulunan yeni firmaları, sanayi siteleri ve bunların da nemlisi Türkiye’nin önemli otomobil markalarının Show romları ile dikkat çeken Avcılar, hızlı yapılaşması ile de İstanbul’un önemli merkezlerinden biri haline geldi. Hemen her gün trafiğe katılan yeni araç alım satımlarının gerçekleştiği oto galerileri ve araç markalarının kampanyalı sayışlar ile iyiden iyiye hareketlenen Show romlarında hızlı evrak teslimatının yanı sıra araç tescili, plaka çıkartılması gibi konularda da adeta zamana karşı bir yarış yaşanır. Bu yarışta muamele işlemlerinin tamamlanarak kişilerin yıllardır hayallerini kurdukları araçlarına kavuşmaları için elbette yoğun trafik içerisinde hızlı hareket eden kuryelere ihtiyaç duyulmaktadır. Avcılar kurye hizmetinde bu özellikleri müşterilerine yansıtan firmaların satıca hızla artması ile adeta kurye firmaları için yeni fırsatlar anlamına geliyor.

Avcılar Moto Kurye Hizmetinde Kaliteye Odaklanıyor

Avcılar motorlu taşımacılık yapan firmalar için fırsat anlamına gelmiş olsa da, hizmet kalitesi olarak öncelikle güvenliği merkezde tutan yaklaşımları ile kendilerine teslim edilen evrakları en hızlı şekilde teslim eden, bu teslimat sırasında gerek yol şartları ve trafik kurallarına riayet eden, gerekse güzergah bilgisine sahip olan markaları tercih eden Avcılar moto kurye hizmetinde kaliteli taşıma hizmeti veren ve Avcılarda yerleşik firmalardan destek almaya daha sıcak bakıyor. Bunun ana nedeni ise şüphesiz karşılıklı güvenin yanı sıra uzak ilçelerden yola çıkan firmaların ulaşım için de bir bedel istemeleri. Bu bedeli de üstlenerek maliyeti daha da yukarı çekmek istemeyen Avcılar halkı ve burada yerleşik işletmelerin tercihi de doğal olarak Avcılar’da kayıtlı firmalar arasından olmaktadır.

Avcılar Motor Kurye Abonelerine Özel Fırsatlar Bekliyor

Avcılar moto kurye hizmeti alırken maliyetleri bir ölçüde de olsa aşağı çekebilmek için sürekli hizmet aldıkları kurye şirketlerinden abonelik sistemine geçmek için taleplerde bulunmaktalar. Bu sayede sadece bir kurye firması ile çalışıyor olmanın getirisi olarak daha uygun fiyat tarifesi üzerinden fiyatlandırma sağlayarak bütçelerini biraz daha da olsa avantajlı hale getirmenin planlarını yapıyorlar. Bu taleplerin kurye firmaları tarafından da bir avantaj olarak görülmesi ile beraber, ilçede kampanyalı taşımacılık hizmeti ve abonelik sisteminin de hızla geliştiğini söylemek mümkün.