Her sektör teknoloji ile birlikte bir takım değişim ve dönüşümler yaşamaktadır. Bu değişim ve dönüşümlerden nasibini alan kurye sektöründe de firmamız son derece kaliteli ve teknoloji takip sistemlerinin Entegre edildiği hizmet binasıyla Avcılar bölgesinde uzun zamandır hizmet vermektedir. Avcılar’da bulunan çok kalabalık bir kitleye ve binlerce firmaya kurye hizmetini gün içerisinde sunabilmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için Avcılar kurye bünyesinde yer alan teknik ekip sayesinde sürekli iletişim kurduğumuz motorize ekibimiz adreslere istenen gönderileri en hızlı şekilde teslim edebilmektedir. Ayrıca gönderilerin güvenliği noktasında da ekstra çözümlerimiz bulunduğu için her türlü iklim koşulunda yüz güldüren sonuçlara imza açılabilmektedir

Avcılar Motor Kurye Gönderi Yöntemleri

Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şekillenmekte olan Avcılar motor kurye gönderi yöntemleri içerisinde yer alan standart moto kurye ile 210 dakikalık periyotta teslimat yapılabilmektedir. Eğer çok daha acil bir çözüme ihtiyacınız varsa mutlaka Express ve VIP moto kurye uygulamalarımıza göz atmalısınız. Express moto kurye ile 90 dakika içerisinde teslimat yapılabilirken çok daha hızlı bir yöntem olan vip moto kurye uygulamamız sayesinde yarım saat ile bir saat arasında istediğiniz her türlü lokasyona evrak teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Bizimle bir telefon vasıtası ile iletişime geçildiğinde sahada hazır vaziyette tuttuğumuz motorize ekiplerimizi size yönlendirerek evraklarınızı sözleşmeli bir şekilde alarak istediğiniz adrese teslimat yapmaktayız. Teslimat konseptimiz içerisinde yer alan arabalı moto kurye uygulamamız ile çok daha büyük hacimli ve ağır olan gönderilerinizde devreye girmekteyiz. Ayrıca birçok İthalat ve ihracat firması için önemli olan evrakların gönderimini sağlayabileceğimiz gümrük moto kurye uygulamamızdan da istifade edebilirsiniz. Gidiş dönüş moto kurye uygulamamız ile birlikte birçok firmaya alternatif bir hizmet daha sunmaktayız.

Avcılar Motorlu Kurye ve Adressiz Dağıtım

Sunmuş olduğumuz alternatif hizmetler içerisinde yer alan adressiz dağıtımdan birçok işletme ve kurum faydalanmaktadır. Böylece Avcılar motorlu kurye bünyesinde aramakta olduğunuz her türlü gönderi tipi ve talebi çözüm bulacaktır. Son derece ekonomik fiyatlarla her türlü bireysel ve kurumsal müşteriye hitap etmekteyiz.