Avcılar semti İstanbul’daki yoğun nüfus oranıyla ve birbirinden farklı işletmeler ile beraber ön plana çıkmaktadır. Oldukça hareketli bir bölge olan Avcılar’da pek çok işletme ve kurum ticari faaliyette bulunmaktadır. Ticari faaliyetin en önemli unsurları olan fatura ihtarname sözleşme gibi resmi evraklar çeşitli müşterilere bireysel kişilere ve başka kurumlara gönderilmektedir. Bu durumda devreye girmekte olan Avcılar kurye firmamız son derece kaliteli uygulamalar ve modern çözümlerle beraber bölgedeki bireysel ve kurumsal müşterilere hitap etmektedir. Böylece Avcılar’daki gün içerisinde ortaya çıkan bütün kurye gönderim taleplerine firmamız yeterli olmaktadır. Bunun sağlanabilmesi için oldukça kalabalık bir motorize ekip ve hizmet vermekteyiz.

Ambarlı Moto Kurye Gönderim Tipleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmiş olan hizmet portföyümüzde oldukça geniş hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Avcılar moto kurye standart kurye hizmetlerinde maksimum 3 saat içerisinde teslimat yapabilirken daha acil ve hassasiyet arz eden evrak ve dosya gönderim taleplerinizde Express kurye hizmetimiz ile birlikte 2 saat içerisinde evrak teslimini gerçekleştirebilmekteyiz. Eğer çok daha hızlı çözümler arıyorsanız acil kurye hizmetimize müracaat edebilirsiniz. Böylece bağlı bulunulan uzaklığa göre yarım saat ile 90 dakika arasında değişen zaman dilimlerinde evrak ve dosyalarınız teslim edilebilmektedir.

Avcılar Motor Kurye Alternatif Uygulamalar

Avcılar semtinde uzun zamandır kurye hizmetlerinin tamamını yetişebilmek için alternatif uygulamalar geliştirmekteyiz. Firmalar için sunmuş olduğumuz gidiş-dönüş moto kurye uygulamamızda evrak ve dosyalarınız alınarak müşterilerimize götürülüp imzalatılıp tekrar size getirilmektedir. Çok hızlı bir şekilde işlemler yapıldığından dolayı hiçbir şekilde zaman kaybedilmemektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat firmalarının oldukça talep etmiş olduğu gümrük motor kurye gibi kaliteli hizmetler de Avcılar motor kurye bünyesinde bulunmaktadır. Bununla birlikte özellikle sağlık kurumlarının ve hastaların talep etmiş olduğu acil ilaç kurye hizmetimiz son derece modern bir çözüm olarak ön planda durmaktadır. Bütün uygulamalarımızda ekonomik fiyat portföyü belirleyerek her bütçeye hitap etmekteyiz. Ayrıca firmaların ve kurumların daha ekonomik bir şekilde kurye gönderimini gerçekleştirebilmesi için çeşitli kampanyalar ve abonelik gibi uygulamalar firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Avcılar’daki bütün müşterilerimize kaliteli ve hızlı kurye hizmeti vermekteyiz.